ANĖTARSIA - REGJISTRIMI ! Pėrshėndetje miq, po vėjmė nė dispozicion ditėt e bukura tė pranverės duke themeluar nė portal pune qė do tė kenaqė kerkesat tua, Ky sistem punesimi do tė plotėsoj te gjitha kushtet e kėrkimit pėr njė pozicion pune. Sė shpejti do tė vėjmė nė funksionim plotėsimin e CV tuaja pune, Fillimisht do tė plotėsoni formularin e Anėtarsimit nė sistem ( Regjistirmi ). Pėr tė gjithė 100 klientet e parė tė regjistruar do tė keni shėrbimin 100% falas, do tė jeni me te privilegjuar edhe me vonė , Do tė krijojmė sistemin REFERALS pėr thirrje shoqerisė, ato qė ftojnė 100 persona do tė fitojnė 10€ falas si dhe 100 gols nė sistem THIRR SHOQERINE fito 100 gold e para!.

Mars
15-tė

INFORMACION I DITES!

Pozicioni i ofertes ditore per vende pune,a do te aplikoni?

thumbnailSot u hap nje vend pune pere , CALLCENTER nė TIRANE, ju i plotesoni te gjitha kushtet qe te aplikoni ne kete vend pune. APLIKO MENJEHERE, Callcenter gjendet ne TIRANE ne rruge BULEVARDI ZOGU PARE prapa Hotel International Tirana. Kerkohet, gjuha italiane, Paga mujore 20.000 leke. 8 ore pune ne dite, E diela pushim, 20 dite pushimi ne gjithe vitin, Dite feste pushim

Oferta e firmave qe te publikojne vendet e punes qe ato ofrojne, ketu cdo vizitor mund te alikoj online per nje vend pune, e lire qe te reklamohet edhe firma e cila ofron vend pune.

Oferta e firmave qe te publikojne vendet e punes qe ato ofrojne, ketu cdo vizitor mund te alikoj online per nje vend pune, e lire qe te reklamohet edhe firma e cila ofron vend pune.

Oferta e firmave qe te publikojne vendet e punes qe ato ofrojne, ketu cdo vizitor mund te alikoj online per nje vend pune, e lire qe te reklamohet edhe firma e cila ofron vend pune.